На Одещині засекретили інформацію, коли даватимуть світло
В Одеські області не будуть оприлюднювати інформацію про ремонти та відновлення електропостачання, щоб не робити підказок ворогу.
Про це повідомив Голова Одеської ОВА Максим Марченко, пише УП.
«Ворог використовує будь-яку інформацію про хід ремонтних робіт для нанесення повторних ударів, а також планування нових, тому через чутливість такої інформації оприлюднювати її ми будемо дуже обмежено. Прошу віднестися до цього з розумінням та довіряти нам. Адже, коли ситуація з електропостачанням покращиться, кожен із нас і так це відчує», - вказав він.
Тим часом, компанія ДТЕК запроваджує нові, «кольорові» графіки відключень електрики. Першими новацію мають оцінити кияни, на черзі – жителі Одеської та Дніпропетровської областей
Раніше прем'єр Денис Шмигаль закликав місцеву владу пояснити населенню, за якими принципами одним відключають електроенергію, а іншим – ні.
В Україні і надалі продовжуватимуться відключення споживачів від електроенергії, без них не обійтися, аби убезпечити енергетичну систему від перенавантажень, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.