У центрі Рівного відключилося електропостачання
Надвечір 28 листопада центр міста Рівне залишився без електрики, припинився рух тролейбусів.
Про це повідомив мер міста Олександр Третяк у Telegram. «Знеструмлений центр міста. Рух тролейбусів припинено, чекаємо на відновлення електропостачання», - написав він, не вказавши причину відключення.
У Києві 28 листопада також відбуваються екстрені вимкнення електрики, для живлення побутових споживачів є тільки 42% електроенергії, яка лишається.
Раніше ми писали, що у Львівській області скоротили перелік критичної інфраструктури, де заборонено вимикати світло. Будуть вимикати від електропостачання області поліклініки та котельні.
Також нагадаємо, що АТ «Енергетична компанія України» (ЕКУ) планує здійснити тестовий імпорт електроенергії із Румунії.