$ 44.88 € 51.81 zł 12.21
+16° Київ +17° Варшава +28° Вашингтон

В Україні у більшості регіонів вже відновили мобільні мережі

UA.NEWS 26 Листопада 2022 15:22
В Україні у більшості регіонів вже відновили мобільні мережі

В Україні відновили вже 73% мобільних мереж, але частина регіонів досі залишаються без зв'язку. Найважчою ситуація залишається у Донецькій та Запорізькій областях.

Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.

«Відчутно покращилася ситуація зі зв'язком у Кіровоградській, Дніпропетровській, Волинській, Миколаївській, Полтавській, Харківській та Житомирській областях. Завдяки потужній роботі енергетиків, мобільні оператори перепідключили там половину базових станцій», - йдеться у повідомленні.

Зв'язок вже відновили у Черкаській, Львівській, Рівненській, Вінницькій і Чернівецькій областях, але у решті областей ще є проблеми зі зв'язком, особливо вони спостерігаються у Донецькій та Запорізькій областях.

Українцям порадили не перезавантажувати мережі та за потреби користуватися національним роумінгом. Також користувачів закликали файли, фото та відео надсилати за допомогою Wi-Fi.

Після чергового обстрілу України російськими терористами об’єктів української енергетичної інфраструктури у Києві та майже всіх областях країни спостерігаються проблеми зі зв’язком.

Проте у звільнені від росіян райони Херсонської області повертається український мобільний зв’язок.

Через обстріли російськими терористами території України у Львові мобільні оператори обмежили роботу частини сервісів.

Завантажуй наш додаток