В Україні у більшості регіонів вже відновили мобільні мережі
В Україні відновили вже 73% мобільних мереж, але частина регіонів досі залишаються без зв'язку. Найважчою ситуація залишається у Донецькій та Запорізькій областях.
Про це повідомляє пресслужба Мінцифри.
«Відчутно покращилася ситуація зі зв'язком у Кіровоградській, Дніпропетровській, Волинській, Миколаївській, Полтавській, Харківській та Житомирській областях. Завдяки потужній роботі енергетиків, мобільні оператори перепідключили там половину базових станцій», - йдеться у повідомленні.
Зв'язок вже відновили у Черкаській, Львівській, Рівненській, Вінницькій і Чернівецькій областях, але у решті областей ще є проблеми зі зв'язком, особливо вони спостерігаються у Донецькій та Запорізькій областях.
Українцям порадили не перезавантажувати мережі та за потреби користуватися національним роумінгом. Також користувачів закликали файли, фото та відео надсилати за допомогою Wi-Fi.
Після чергового обстрілу України російськими терористами об’єктів української енергетичної інфраструктури у Києві та майже всіх областях країни спостерігаються проблеми зі зв’язком.
Проте у звільнені від росіян райони Херсонської області повертається український мобільний зв’язок.
Через обстріли російськими терористами території України у Львові мобільні оператори обмежили роботу частини сервісів.