У Львівській ОВА пояснили причини додаткових відключень світла
У Львівській області зросло споживання електроенергії. Внаслідок цього можливі додаткові відключення світла.
«Жителі Львівської області, на території нашої області зросло споживання електроенергії, тому можливі відключення не тільки у тих, чия група у графіку позначена помаранчевим кольором, але і у тих, хто зараз у білих клітинках», - пише голов Львівської ОВА Максим Козицький у Telegram.

Голова ОВА закликає містян не використовувати надмірно електроенергію та вмикати не потрібні пристрої.
«Коли ситуація в енергосистемі стане кращою і буде можливість подати живлення на довший період, енергетики це зроблять», - додав голова ОВА.
Раніше ми писали, що найскладніше з електроенергією наразі на півдні країни та в Харківській області.
Також нагадаємо, що в Україні на енергомережах тривають ремонтні роботи, але вони ускладнюються непогодою.