Відео: на Харківщині затримали екс-поліцейського, що працював на окупантів
У Харківській області Державне бюро розслідувань (ДБР) затримало підполковника поліції у відставці, що працював на росіян під час окупації.
Як повідомляє прес-служба ДБР, чоловік працював у каральній поліції окупантів. Після звільнення українськими силами Куп’янська, він позбувся виданої форми і намагався переховуватися.
На кадрах допиту чоловік розповідає, що з 1995 по 2019 роки працював у системі Міністерства внутрішніх справ і вийшов на пенсію. Після окупації селища Шевченкове йому запропонували працювати у фейковій «народній поліції».
«Я дав згоду і працював. Я шкодую, що став зрадником і готовий відповідати за українським законодавством», – сказав він.
ДБР після проведення першочергових слідчих дій планує передати затриманого Службі безпеки України.
Читайте також
У звільненому від росіян Ізюмі на Харківщині правоохоронці затримали зрадника, який очолив окупаційну поліцію міста.
Раніше правоохоронці затримали заступницю міського голови Вовчанська, а також двох псевдополіцейських із Куп’янська.
На Харківщині поліцейський-зрадник безуспішно спробував втекти до росії.