Зеленський взяв участь у засіданні лідерів G7: там був Трамп
Лідери країн G7 провели чергове засідання за участю України, що стало важливим сигналом підтримки української держави та народу.
Як зазначив президент Володимир Зеленський, зустріч була продуктивною, а більшість партнерів висловили принципову позицію щодо підтримки України. Головним акцентом обговорення стала єдність міжнародної спільноти у протидії агресії та дотриманні міжнародного права.
«Дуже розраховуємо на єдність світу – Європи, Америки, усіх народів, які прагнуть жити в мирі та на основі передбачуваних правил», – наголосив Зеленський.
Однією з ключових тем стало питання гарантій безпеки для України. За словами президента, учасники саміту розглянули реальні механізми припинення російської агресії та запобігання новим загрозам у майбутньому.
«Ми всі прагнемо миру й хочемо зробити його максимально надійним і стійким», – підкреслив Зеленський.
Участь у засіданні також приймав президент США Дональд Трамп.
Раніше ми писали, що президент України Володимир Зеленський вступив у жорстку суперечку з міністром фінансів США Скоттом Бессентом під час обговорення угоди про видобуток стратегічних мінералів.
Президент Володимир Зеленський повідомив, що Україна вже уклала 28 двосторонніх безпекових угод з країнами-партнерами.