Зеленський розповів про переговори з Байденом
30 березня президент Володимир Зеленський провів годинну розмову із американським лідером Джо Байденом.
Про це Зеленський розповів у своєму твіттері. «Щойно завершив годинну розмову з @POTUS. Поділився оцінкою ситуації на полі бою та за столом перемовин. Говорили про конкретну оборонну підтримку, новий пакет посилених санкцій, макрофінансову та гуманітарну допомогу», - написав український президент.
Щойно завершив годинну розмову з @POTUS. Поділився оцінкою ситуації на полі бою та за столом перемовин. Говорили про конкретну оборонну підтримку, новий пакет посилених санкцій, макрофінансову та гуманітарну допомогу.
— Володимир Зеленський (@ZelenskyyUa) March 30, 2022