+9° Київ +9° Варшава +7° Вашингтон

Українки перемогли у першості Європи зі стрільби по рухомій мішені

Ольга Коваль 26 Лютого 2020 10:24

У Вроцлаві (Польща) стартували чемпіонат і юніорська першість Європи зі стрільби з пневматичної зброї. В стрільбі по рухомій мішені з 10 метрів перемогла жіноча команда України у складі Вікторії Рибовалової, Галини Авраменко та Валентини Горчарової. Чемпіонат Європи триватиме до 2 березня.

Як повідомляє Федерація стрільби, українки, набравши в сумі 1672 очки, випередили росіянок (1650) і представниць Вірменії (1637). Вікторія Рибовалова в цій вправі стала бронзовим призером в особистій першості.

Раніше українка Ірина Коляденко стала срібною призеркою чемпіонату світу з греко-римської боротьби у категорії до 65 кг. Змагання проходили у казахському Нур-Султані.

Українка Дар’я Білодід стала дворазовою чемпіонкою світу з дзюдо у категорії до 48 кілограмів. На чемпіонаті світу у Токіо вітчизняна спортсменка перемогла суперницю – японку Фуну Тонакі, зробивши вазарі на 3 хвилині поєдинку.