+13° Київ +17° Варшава +12° Вашингтон

Українська спортсменка потрапила до топ-20 спринту у змаганнях за Кубок світу з біатлону

UA.NEWS 16 Грудня 2021 17:34

Олена Білосюк у другій особистій гонці поспіль не здійснила на стрільбищі жодного промаху, що дозволило їй у підсумковому протоколі спринту посісти 18 місце. У спринті в рамках четвертого етапу Кубка світу в Ансі (Франція) виступили п'ять біатлоністок збірної України.

На старті гонки переслідування від топ-10 капітана збірної України буде відокремлювати лише 21 секунда, повідомляють організатори в Twitter.

Дар'я Блашко один штрафний круг компенсувала чудовою скорострільністю та змогла вперше у сезоні потрапити до очкової зони.

Юлія Джима після стрілянини лежачи увійшла до списку претенденток на місця у топ-10, але два промахи на стійці відкинули киянку на 40-у позицію. Ірина Петренко задовольнялася влученням у переслідування, а Ольга Абрамова достроково завершила виступи в особистих перегонах на етапі Кубка світу у Франції.

Чемпіонкою спринту в Ансі стала Марте Олсбю Ройселанд – норвежка здобула 12-ту особисту перемогу в кар'єрі та збільшила свою перевагу у загальному заліку Кубка світу до 61 очка.

94. Ольга Абрамова (Україна, 3+1) +3:35,2

Раніше чинна чемпіонка Європи українка Аліна Марущак стала переможницею чемпіонату світу з важкої атлетики, що проходить у Ташкенті (Узбекистан). Вона завоювала «золото» у ваговій категорії до 81 кг із навантаженням 248 кг, ставши першою як у ривку (113 кг), так і в поштовху (135 кг).

Наші команди з футболу набрали менше очок, ніж клуби з Молдови та Азербайджану.

11 грудня пройшла жіноча естафета третього етапу біатлонного Кубка світу у Хохфільцені. Українки завершили гонку п’ятими.