+2° Київ +5° Варшава +13° Вашингтон

Українська тенісистка перемогла в Римі американку

UA.NEWS 12 Травня 2021 14:30

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№6 WTA) виграла свій стартовий матч на турнірі WTA 1000 в Римі. Вона змогла обійти американку Аманду Анісімову у другому раунді.

Про це повідомляє «Спорт Сьогодні».

Матч почався з двох виграних геймів Світоліною, потім американка повністю захопила ініціативу. Анісімова виграла два брейка підряд, Світоліна і зовсім кинула грати в першому сеті, не вигравши жодного розіграшу за два гейми і отримавши прихований бублик.

У другому раунді з рахунком 2: 2 Світоліна оформила три брейки проти одного у суперниці і зрівняла рахунок за сетами.

Під час третьої партії все йшло до впевненої перемоги українки, але в кінці були моменти хвилювання. З 2: 5 Анісімова зробила 4: 5 (30-30) і тільки після цього кілька разів помилилася, що допомогло Світоліній довести камбек до кінця.

Це була третя зустріч тенісисток, українка виграла вдруге. У наступному раунді Світоліна зіграє проти іспанки Гарбінє Мугуруса (№12 WTA) або Бернарди Пери з США (№69 WTA).

За вихід до третього кола одеситка отримає 17 тисяч євро.

Раніше американська тенісистка Серена Вільямс не стримала сліз після поразки від японки Наомі Осаки в фіналі відкритого чемпіонату Австралії.

На першому етапі плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг українські тенісистки обійшли японських спортсменок. Два стартові матчі відбулися в Чорноморську.