+21° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Українська тенісистка вдало виступила на Олімпіаді у Токіо

UA.NEWS 26 Липня 2021 12:31

Перша ракетка України Еліна Світоліна за підсумками змагань в Токіо увійшла в 1/8 фіналу Олімпіади-2020. Тенісистка пробилася до третього кола турніру в одиночному розряді.

У матчі 1/32 фіналу найсильніша тенісистка країни в трьох сетах обіграла 51-у ракетку світу Айла Томлянович з Австралії, повідомляє НВ.

Еліна Світоліна відразу ж взяла подачу суперниці, тому старт першої партії залишився за нею. Айла Томлянович відповіла по ходу сету трьома брейками і завершила його на свою користь.

У другій партії австралійка повела з рахунком 3: 1. Однак Світоліна змогла зібратися і вирвати перемогу в сеті, здійснивши два брейка.

Вирішальну третю партію українська спортсменка почала дуже впевнено, взявши дві подачі суперниці. Згодом Еліна Світоліна цю перевагу розгубила, але все ж змогла виграти матч, який тривав 2 години і 23 хвилини.

У наступному раунді турніру Еліна Світоліна зіграє з 14-ю ракеткою світу Марією Саккарі з Греції. Напередодні Світоліна у трьох сетах перемогла 61-ю ракетку світу Лауру Зігемунд з Німеччини.

Раніше українська тенісистка Маргарита Песоцька зупинилася на стадії 1/32 фіналу і вилетіла з Олімпіади в Токіо. Змагання з жіночого настільного тенісу почалися сьогодні.

Один зі спортсменів збірної України на Олімпійських іграх-2020 на Токіо вийшов в півфінал змагань. Це фехтувальник Ігор Рейзлин, яка здобула перемогу над суперниками зі Швейцарії та Єгипту.

На Олімпійських іграх в Токіо визначився перший в історії Олімпіади чемпіон зі скейтбордингу. Медаль завоював японець Юто Хорігоме.