+11° Київ +11° Варшава +18° Вашингтон

Українські борці пробилися до чвертьфіналу Олімпіади-2020 в Токіо

UA.NEWS 03 Серпня 2021 08:09

Українські борці Парвіз Насібов та Ірина Коляденко вийшли в чвертьфінал Олімпіади-2020 в Токіо. Борець греко-римського стилю переміг Фредеріка Б'єррехуса з Данії в категорії до 67 кг.

Про це повідомлялося під час трансляції Олімпіади

У чвертьфіналі Парвіз Насібов зустрінеться з представником ОКР Артемом Сурковим.

Ірина Коляденко в 1/8 фіналу обійшла представницю Нігерії Амінат Аден завдяки перемозі на туше в категорії до 62 кг. У чвертьфіналі вона проведе бій з Лун Цзя з Китаю.

Раніше український плавець Романчук в запливі вільним стилем на 1500 метрів завоював «срібло» на Олімпіаді в Токіо.

На Олімпійських іграх в Токіо венесуельська легкоатлетка Юлімар Рохас виграла золоту медаль у потрійному стрибку. До цього він належав українській спортсменці.

На Олімпійських іграх-2020 на Токіо українські каноїсти Алтухов і Янчук впевнено вийшли в півфінал змагань. Спортсмени фінішували другими в чвертьфінальному заїзді на дистанції 1000 м в змаганнях каное-двійок.