Україна завоювала першу в історії медаль зі сноубордингу на чемпіонаті світу

Поділитись:

Спортсменка Аннамарі Данча виграла першу медаль за історію України на чемпіонаті світу зі сноубордингу, який проходить в США. Данча вийшла в фінал і завоювала срібло, фінішувавши 6-ю в паралельному гігантському слаломі.

До цього українка не піднімалася вище 15-го місця в цій дисципліні на світових турнірах, пише sportarena. Завдяки результату Аннамарі, Україна піднялася на 21 місце у загальному медальному заліку, розділивши цю позицію з Британією.

Раніше Україна взяла золото Олімпіади в Пхенчхані у фрістайлі. Олександр Абраменко з Миколаєва завоював першу медаль для нашої країни.

Нагадаємо, Україну на Паралімпіаді-2018 представляли 30 атлетів в 3 видах спорту: біатлон, лижні гонки і сноуборд. Також стало відомо, що сноубордист Шон Уайт завоював соту золоту медаль для США в історії зимових Олімпійських ігор. Американці за загальною кількістю завойованого золота йдуть на другому місці. Лідирує Норвегія, в її активі 121 золота медаль.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.