Українець взяв «золото» на ультрамарафоні в Нью-Йорку

Поділитись:

Український легкоатлет Дмитро Молчанов зайняв перше місце на одному з найбільших в світі марафонів New York City 60K в США. Це найдовший світовий марафон, дистанція якого 60 кілометрів, Молчанов подолав його з результатом 4:12:19, повідомляє «Жорстка атлетика».

«Я все ще не можу повірити в це. Я зробив це! Мій перший ультрамарафон – 60 км і 1 місце в загальному заліку з фінішним часом – 4:12:19. Мені потрібно час, щоб повернутись до реальності і зрозуміти, що щойно трапилося. Але я точно знаю, що я щасливий, тому що у мене була найкраща підтримка від моїх друзів! Як завжди пишаюсь тим, що перетинаю фініш з моїм українським прапором!», – прокоментував перемогу спортсмен.

/

Гонка стартувала в Центральному парку від воріт інженерів, спочатку спортсменам треба подолати коло 8,3 кілометра, а потім вісім кіл по 6,4 кілометра. Ліміт траси становив 9 з половиною годин. Для Дмитра це вже третій фініш цієї осені на марафонах та ультрамарафонах, у вересні він фінішував в Берліні з часом 2:44:53, а лише два тижні тому на Нью-Йоркської марафоні показавши 2:53:47 на фініші.

Раніше сліпий бігун подолав марафон у Нью-Йорку завдяки надсучасному навігатору.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.