+14° Київ +8° Варшава +17° Вашингтон

Українка очолила рейтинг найкращих дзюдоїсток світу

Олег Бесараб 18 Грудня 2018 19:04

Українка Дарина Білодід визнана найкращою дзюдоїсткою світу у ваговій категорії до 48 кілограмів. Про це свідчить оновлений рейтинг міжнародної федерації дзюдо.

В оновленому рейтингу Міжнародної федерації дзюдо 17-річна Дарина Білодід займає перше місце з 6485 балами, випереджаючи на 17 очок Уранцецег Мунхбат із Монголії та майже на 750 балів - японку Фуну Тонако, яка на третьому місці.

Нагадаємо, у вересні  Дарина Білодід перемогла в фіналі чемпіонату світу з дзюдо, який проходив у Баку. У півфіналі в категорії до 48 кг українка перемогла чинну олімпійську чемпіонку аргентинку Паулу Парето. А в фіналі Білодід перемогла чинну чемпіонку світу японку Фуну Тонако – вона зараз на третььому місці рейтингу в тому числі стараннями українки.

А в червні Білодід на Кубку Європи виграла золоту медаль у ваговій категорії до 48 кг. Загалом українська збірна взяла одне золото, срібло і 4 бронзових медалі. У минулому році Білодід також виборола «золото» на Чемпіонаті Європи.

Раніше українські дзюдоїсти завоювали 4 нагороди на етапі Гран-прі з дзюдо в Марокко, який проходив в Агадирі: 1 золоту медаль, 1 срібну та 2 бронзових.