+9° Київ +7° Варшава +12° Вашингтон

Українка пробилася до фіналу турніру Міжнародної тенісної федерації

UA.NEWS SAV 06 Квітня 2019 15:11

Українка Дарʼя Снігур здобула право грати у фіналі турніру Міжнародної тенісної федерації (ITF) в Касіві (Японія).

У півфінальному матчі 17-річна киянка у двох сетах обіграла третю «ракетку» змагань Аяно Симідзу з Японії – 6:2, 6:3, повідомляє «Укрінформ».

Суперницею Дарʼї у фіналі стане колишня 38-ма «ракетка» світу, канадська тенісистка Ребекка Маріно, яка посіяна під номером 4. Набрані очки за підсумками цього турніру йдуть у залік рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA).

Як повідомлялося, українські тенісистки Катерина Козлова і Надія Кіченок подолали кваліфікаційний бар’єр турніру WTA Premier та зіграють у матчах основної сітки в американському Чарльстоні.

18 березня стало відомо, що перша ракетка України Еліна Світоліна повернулася до ТОП-5 тенісисток світу після успішного виступу на турнірі в американському Індіан-Уелссі. Українка з 5225 очками піднялася на 5-те місце з шостого.

Однак після програшу матчу китаянці Ван Яфан у другому турі чемпіонату Miami Open, наприкінці березня Світоліна перемістилася на сьому сходинку рейтингу WTA.