Відео: українка взяла золото на кубку Європи з хай-дайвінгу

Спортсменка з Дніпра 19-річна Антоніна Вишиванова зайняла призові місця на європейських змаганнях з хай-дайвінгу. Це стрибки у воду з екстремальних висот.

Як повідомляє dnepr24.com.ua, вже більше десяти років дівчина живе в Китаї, де і відкрила для себе цей вид спорту, але отриману медаль привезла до рідного міста. Вона стала кращою у стрибках з 20-метрової висоти на кубку Європи в Швейцарії, і взяла срібло на європейському чемпіонаті в Греції.

Раніше українська велосипедистка Яна Беломоїна достроково виграла Кубок світу з маунтинбайку. А українська жіноча естафетна команда виграла чемпіонат Європи U20 з легкої атлетики.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.