+21° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Українка завоювала титул найсильнішої жінки планети

Олег Бесараб 11 Жовтня 2017 17:28

Українка Ольга Лящук перемогла на турнірі серед стронг-професіоналів в американському Лас Вегасі. А її подруга по команді Лідія Гунько, незважаючи на серйозну травму коліна, зуміла посісти третє місце.

Ольга Лящук та Лідія Гунько. Фото: ChangeUA

Українка Ольга Лящук здобула золоту медаль на чемпіонаті світу серед стронг-професіоналів Strongest Women in the World-2017 Olimpia, повідомляє ТСН-Проспорт. Вона вже повернулася з Лас-Вегаса, і тепер готується до наступних змагань. А ще сподівається, що її досягнення оцінять на Батьківщині. До цього Ольга вже перемагала на чемпіонаті світу з  стронг-спорту в Фінляндії, показавши феноменальний результат у забігу з 82-кілограмовим вантажем в руках.

Раніше повідомлялося, що українські гімнасти здобули два «срібла» на ЧС. А одесити стали чемпіонами світу з веслування.