+15° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

Українки встановили рекорд з легкої атлетики на ЧЄ U20

Ольга Коваль 24 Липня 2017 10:54

Українські легкоатлетки встановили особистий рекорд на чемпіонаті Європи U20. Українська жіноча естафетна команда виграла чемпіонат Європи з легкої атлетики, пише Федерація легкої атлетики.

Загальний медальний залік українки закінчили з мідної нагородою. Перемога на чемпіонаті дісталася жіночій збірної команді в складі Іванни Аврамчук, Джойс Коби, Ірини Марчак і Анастасії Бризгіної.

Крім того, в фіналі спортсменки встановили юніорський рекорд і показали найкращий результат світового топ-листа сезону серед українок.

Збірна України в медальному заліку посіла третє місце. Вище українська команда на чемпіонатах U20 ще не піднімалася. Таке ж місце було в 2009 році, але тоді у збірної було п'ять медалей, а в цьому році - шість.