+9° Київ +11° Варшава +6° Вашингтон

Українки виграли Суперфінал Світової серії з артистичного плавання

UA.NEWS SAV 15 Червня 2019 14:44

В Будапешті (Угорщина) відбувся Суперфінал Світової серії з артистичного плавання у технічних програмах в усіх дисциплінах.

Українки Марта Федіна й Анастасія Савчук з результатом 92,0205 бали здобули впевнену перемогу серед дуетів, випередивши в суперечці за «золото» італійську пару Лінда Черруті – Констанца Ферро (89,0333) і тандем з Канади Клаудіа Хольцнер – Жаклін Симоно (87,6666), повідомляє «Укрінформ».

Українські синхроністки також посіли перше місце у групових виступах, а Марта Федіна в сольній програмі здобула срібну медаль, поступившись лідерством іспанці Оні Карбонель.

Нагадаємо, у травні українська збірна здобула «срібло» та «золото» у перший день змагань Світової серії FINA з артистичного плавання в Пекіні. У фіналі українки вибороли два комплекти бронзових нагород з довільними програмами серед дуетів і груп.

У грудні 2018 року український плавець Михайло Романчук здобув золото на Чемпіонаті світу на дистанції 1500 метрів вільним стилем у китайському Ханчжоу. Одночасно він встановив рекорд змагань.

Зазначимо, що у 2017 році Конгрес Міжнародної федерації плавання (FINA) перейменував синхронне плавання на артистичне.