+7° Київ +6° Варшава +12° Вашингтон

Українська молодіжка пройшла у фінал ЧС із футболу: врятував відеоповтор

Олег Бесараб 11 Червня 2019 20:40

На Чемпіонаті світу з футболу у Польщі українська молодіжна збірна U-20 здолала італійців 1-0 і вийшла у фінал. Забитий італійською командою на 92 хвилині гол був не зарахований завдяки відеоповтору.

_H2U

Єдиний у грі зарахований гол був забитий українцями на 65 хвилині матчу. Конопля зробив простріл з правого флангу, Супряга пропустив м'яч, при цьому корпусом відтіснивши захисника, а Булеца з центру штрафного майданчика пробив під поперечину.

На 80 хвилині Попов зачепив у верховій боротьбі Пінамонті, і отримав другу жовту картку, українська збірна залишилася на полі  у меншості. Італійці активізувалися та почали пресингувати, за що ледь не поплатилися. Після контратаки на 83 хвилині Кащук з лінії штрафного влучив у поперечину. В кінці матчу арбітр компенсував 3 хвилини, і вже в доданий час на 92 хв. Скамакка прийняв м'яч в український штрафній, корпусом відтіснив Бондаря і з розвороту завдав точного по воротах. Арбітр вирішив переглянути відеоповтор моменту і вирішив - гол не зарахований, Скамакка порушив правила проти Бондаря.

Фінальній рахунок - 1-0, українська збірна вперше в фіналі ЧС!

Склади команд:
Україна: Андрій Лунін, Данило Безкоровайний, Валерій Бондар, Денис Попов, Максим Чех (Олексій Хахлёв, 69), Віктор Корнієнко, Сергій Булеца (Олександр Сафронов, 83), Кирило Дришлюк, Юхим Конопля, Олексій Кащук, Данило Сікан (Владислав Супряга, 63)

Італія: Пліццарі, Тріпалделлі (Олівьері, 84), Дель Прато, Габбі, Фраттезі (Алберіко, 46), Раньєрі, Белланова, Пеллегріні, Еспозіто (Капоне, 73), Пінамонті, Скамакка

Нагадаємо, раніше українська молодіжка з футболу вперше пройшла у півфінал ЧС, обігравши Колумбію з рахунком 0: 1.

Раніше повідомлялося, що Україна поліпшила позиції в оновленому рейтингу ФІФА – піднялася на три позиції і посідає 27-й рядок. Раніше в лютому українська збірна опустилася з 28-го на 30-е місце. У грудні 2018 року збірна України з футболу в рейтингу національних команд посіла 28 місце, що було найкращим результатом за останні 4 роки.

У вересні українська збірна показала найбільший прогрес у новому рейтингу ФІФА і посіла 29 позицію в списку. Також збірна України увійшла до рейтингу команд, які не програвали у 2018 році, зігравши при цьому як мінімум 5 матчів у рамках підготовки та участі в Лізі націй УЄФА.