$ 39.67 € 42.52 zł 9.86
+16° Київ +15° Варшава +8° Вашингтон

Українська молодіжка з футболу вперше пройшла у півфінал ЧС

Олег Бесараб 07 Червня 2019 21:26

У чвертьфіналі чемпіонату світу з футболу молодіжна збірна України U-20 обіграла Колумбію 0:1.

Як повідомляє Українська асоціація футболу, 11-й хвилині Данило Сікан вивів українську збірну вперед. Суперники відповідали неточними ударами, а в другій половині першого тайму колумбійці почали грубо фолити, за що отримали чотири «гірчичника». Другий тайм почався з активних спроб латиноамериканців відігратися, вони більше володіли м'ячем, але вразити ворота українців так і не змогли. У півфіналі 11 червня української збірної доведеться зустрітися з переможцем матчу між командами Італії та Малі.

Раніше повідомлялося, що Україна поліпшила позиції в оновленому рейтингу ФІФА - піднялася на три позиції і посідає 27-й рядок. Раніше в лютому українська збірна опустилася з 28-го на 30-е місце. У грудні 2018 року збірна України з футболу в рейтингу національних команд посіла 28 місце, що було найкращим результатом за останні 4 роки.

У вересні українська збірна показала найбільший прогрес у новому рейтингу ФІФА і посіла 29 позицію в списку. Також збірна України увійшла до рейтингу команд, які не програвали у 2018 році, зігравши при цьому як мінімум 5 матчів у рамках підготовки та участі в Лізі націй УЄФА.