$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+10° Київ +7° Варшава +22° Вашингтон

Українська Прем'єр-ліга: «Динамо» сенсаційно поступилося «Чорноморцю»

UA.NEWS SAV 16 Жовтня 2017 14:56

Київське «Динамо» у 12-му турі чемпіонату України сенсаційно програло одеському «Чорноморцю». Кияни двічі пропустили у першому таймі від Кирила Ковальця і ​​Олексія Хобленко, а відповісти змогли тільки точним ударом Артема Кравця під завісу поєдинку, повідомляє Football.ua.

Таким чином, у 13-му турі Української Прем’єр-ліги «Чорноморець» поїде у гості до «Сталі», а «Динамо» зіграє в «українському класико» проти Шахтаря.

«Чорноморець» - «Динамо» 2:1

Голи: Ковалець – 14, Хобленко – 21 – Кравець – 78

Чорноморець: Гутор – Зубейко, Мартиненко, Жуніч, Люлька – Алассан, Політило (Ваг, 72) – Васін (Третьяков, 84), Ковалець, Бамба – Хобленко (Мусолітін, 90)

Динамо: Коваль – Морозюк, Пантич, Кадар, Піваріч – Шепелев (Мораес, 34), Сидорчук – Гусєв (Бесєдін, 46), Буяльський, Гармаш (Кравець, 70) – Мбокані

Попередження: Васін, Гутор – Мбокані

Відзначимо, що «Динамо» не може виграти три матчі поспіль у національному чемпіонаті - спочатку вони не змогли вдома переграти новачка Прем'єр-ліги «Верес» з Рівного (0:0), а потім впустили перемогу над луганською «Зорею», виграючи по ходу зустрічі у три голи (4:4).

Також динамівці за схожим сценарієм ледь не програли «партизану» у Лізі Європи, але тоді підопічні Олександра Хацкевича зуміли відігратися після перерви і навіть вирвати перемогу (3:2).

Як повідомлялося, захисник київського «Динамо» і збірної України Євген Хачеріді пропустив матч чемпіонату України проти «Чорноморця», оскільки у нього зібралося вже чотири жовті картки.