+8° Київ +1° Варшава +17° Вашингтон

Українська тенісистка поступилась восьмій ракетці світу у фіналі WTA Premier

Ілона Завальнюк 06 Січня 2019 14:06

Друга ракетка України Леся Цуренко не змогла вирвати перемогу в фіналі тенісного турніру WTA Premier у Брісбені (Австралія). Киянка поступилась в одиночному розряді представниці Чехії Кароліні Плішковій.

У першому таймі Цуренко здійснила брейк, а у середині партії тенісистки обмінялись виграними геймами на чужих подачах – 6:4, пише УНН. У наступному сеті Цуренко з брейком вирвалася вперед, пізніше відбувся обмін брейками. При рахунку 5:4 киянка не змогла подати на матч, програвши власний гейм (5:5), і мала невтішну серію із 13 програних розіграшів поспіль – 5:7. У вирішальній партії українка травмувала ногу, але довела зустріч до кінця з поразкою – 6:4, 5:7, 2:6.

Нагадаємо, що Цуренко пробилася до півфіналу турніру WTA в Австралії, завоювавши блискучу перемогу над естонкою Анетт Контавейт. Зазначимо, що усього У першому турнірі нового тенісного сезону-2019 в Брісбені було заплановано участь п’яти українок.

Раніше повідомлялось, що українка Еліна Світоліна виграла показовий турнір у Франції Open de Caen. Вона виборола перемогу у грі з білоруською спортсменкою Олександрою Сасновіч.