+21° Київ +12° Варшава +11° Вашингтон

Українська збірна повернулася з Італії з результативною нічиєю

Ольга Коваль 11 Жовтня 2018 07:22

У товариському матчі збірних Італії та України з футболу зафіксована нічия 1:1. Господарі поля з перших хвилин перехопили ініціативу і почали нагнітати обстановку біля воріт гостей. Вже на 5-й хвилині Андрій Пятов парирував непростий постріл Федеріко Бернардескі, який зважився на удар здалеку.

Пізніше воротар українців врятував свою команду від ударів Федеріко К'єза (двічі), Леонардо Бонуччі і Ніколо Барелли, тоді як Лоренцо Інсіньє пробив у кількох сантиметрах від стійки воріт.

Після перерви розстановка гри не змінилася, але через кілька хвилин після відновлення матчу Скуадра Адзурра відкрив рахунок. Федеріко Бернардескі пробив з-за меж штрафного, Пятов дотягнувся до м'яча, але той вислизнув з рук і перетнув лінію воріт.

Українці відігравалися сім хвилин, коли після розіграшу кутового удару м'яч відлетів до Руслана Малиновського, який з розвороту ефектно пробив у кут рамку італійців. Надихнувшись взяттям воріт, гості могли виходити вперед, але Малиновський зі штрафного влучив у поперечину, Джіджі Доннарумма витягнув удар Романа Яремчука, а Віктор Циганков не потрапив у кут після швидкої контратаки.

Раніше українські футболісти «забрали» лайки під постом репера Тіматі в Інстаграм, в якому він вітає з Днем народження президента Росії Володимира Путіна.