+15° Київ +14° Варшава +10° Вашингтон

Українська збірна виборола 9 медалей на Дефлімпіаді

Ілона Завальнюк 03 Травня 2022 12:18

Збірна України у перший день Дефлімпіади завоювала 9 медалей у трьох видах спорту на мультиспортивних іграх серед людей із порушенням слуху в Бразилії.

Про це повідомляє Суспільне Спорт. Національна команда здобула 6 золотих, 2 срібні та 1 бронзову медаль.

Першу перемогу Україна отримала завдяки велосипедистці з Чернівецької області Єлисаветі Топчанюк, вона стала найкращою у шосейній гонці на 1000 метрів.

Найбільшу кількість нагород українці вибороли в карате, де взяли три золота та два срібла. Чемпіонами Дефлімпіади в куміте стали Карина Янчук з Луганщини в категорії до 68 кг, та Олександр Махно з Полтавщини в категорії до 84 кг. Микола Пантюшин із Дніпропетровщини  завершив змагання в понад 84 кг зі сріблом.

Олександр Черняєв із Харківської області завоював золоту медаль у ката, а також срібло в чоловічих командних змаганнях разом із Олександром Кальником і Олександром Тритяком.

У плаванні Україна виграла ще два золота й бронзу. Киянин Ілля Султанов першим фінішував на дистанції 50 м батерфляєм. А в плаванні комплексним стилем на 200 м третє місце зайняла Ірина Терещенко.

Крім того жовто-сині стали найкращими в естафеті 4х100 м вільним стилем. Золоту медаль у фіналі принесли Олексій Литвиненко, Султанов, Олексій Коломієць та Максим Дудник.