+9° Київ +7° Варшава +12° Вашингтон

Українська збірна виграла два «золота» на чемпіонаті Європи зі стрільби

Ілона Завальнюк 24 Березня 2019 10:23

Українська національна збірна завоювала дві золоті медалі на чемпіонаті Європи зі спортивної стрільби, який проходить у хорватському місті Осієк. Про це розповіли у Національному Спортивному комітеті.

Павло Коростильов став чемпіоном у стрільбі з пневматичної зброї у вправі ПП-3, набравши 241,3 бала. «Срібло» отримав Дамір Мікеч з Сербії (239,9), а третє місце посів представник Італії Джузеппе Джордано (219.4). На четвертій позиції розташувався українець Олег Омельчук (199,3).

У дуеті у змаганнях змішаних команд Омельчук і Олена Костевич виграли «золото» (486 балів), випередивши росіян Віталіну Бацарашкіну і Артема Черноусова (485.1), і представників Сербії Зорану Арунович і Даміра Мікеца (418.6).

[gallery size="plate_620_400" ids="184841,184842,184843"]

Раніше українська спортсменка Олена Костевич встановила світовий рекорд зі стрільби з пневматичної зброї. А в цьому році Олена Костевич і Олег Омельчук випередили росіян та установили рекорд на змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.

У жовтні українська паралімпійська збірна виграла Кубок світу зі стрільби. Українці завоювали 3 «золота» і 2 «бронзи» на змаганнях у французькому місті Шатору.