Українська збірна завоювала золото Кубка світу з веслування

Поділитись:

Збірна України завоювала три медалі на першому етапі Кубка світу з веслування на байдарках і каное. Змагання проходили у польському Познані.

Як повідомляє XSport, Анастасія Четверикова і Людмила Лузан завоювали золото та бронзу в каное-одиночці на 500 метрів. Бронзові призери Олімпійських ігор-2016 на каное-двійці Дмитро Янчук і Тарас Міщук також були третіми на дистанції 500 метрів.

Другий етап Кубка світу буде проходити з 31 травня по 2 червня в німецькому Дуйсбурзі.

Раніше повідомлялося, що українські спортсмени завоювали три нагороди на Кубку світу з веслування. Ветеран АТО Вадим Свириденко на «Іграх нескорених» в Торонто отримав «бронзу» у змаганнях з веслування на тренажерах. А одеські спортсмени завоювали титул чемпіонів світу в декількох видах змагань на чемпіонаті світу з веслування на човнах «DragonBoat».