+11° Київ +8° Варшава +15° Вашингтон

Українські батутісти виграли дві «бронзи» на ЧЄ

Ольга Коваль 16 Квітня 2018 12:29

Збірна України завоювала дві бронзові медалі на чемпіонаті Європи зі стрибків на батуті, який проходив з 12 по 15 квітня у Баку (Азербайджан). У чоловічих командних змаганнях українці Антон Давиденко, Микола Просторов, Артем Савченко та Дмитро Собакар показали третій результат у 171,38 бала. «Золото» у білорусів (179,575), російська команда на другому місці (178,93), повідомляється на сайті Європейського гімнастичного союзу.

Також бронзова медаль у синхронних стрибках на батуті серед жінок у дуета Світлана Малькова / Наталія Москвіна з результатом 44,25 бала. «Золото» виграли білоруські спортсменки (49.75), друге місце посіла пара з Азербайджану (47.0). Наступний європейський чемпіонат зі стрибків на батуті відбудеться в 2020 в Гетеборзі (Швеція).

Нагадаємо, на початку травня в Києві відбудеться чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA. На участь в ньому подали заявки вже 50 світових збірних.