Українські біатлоністки залишають Олімпіаду без нагород

22 лютого на Зимових Олімпійських Іграх в південнокорейському Пхьончхані завершилася жіноча біатлонна естафета 4х6 км. Збірна України закінчила гонку на 11 місці.

За підсумками змагань, золото дісталося команді Білорусі. На другому місці – збірна Швеції, трійку замкнула Франція. Фаворити перегонів Італія, Німеччина і Норвегія через промахи в стрільбі залишилися без медалей. Україну в цій гонці представляли Ірина Варвинець, Віта Семеренко, Юлія Джима і Анастасія Меркушина. На минулій Олімпіаді в Сочі наша команда завоювала «золото», в Південній Кореї оглядачі прогнозували українкам срібло, але вони закінчили гонку на 11 місці. Ця естафета була останнім шансом для українських біатлоністок привезти медалі з Пхьончхана.

Раніше українська збірна з біатлону посіла 7-е місце в змішаній естафеті. У біатлонної індивідуальній гонці серед українок ближче всіх до подіуму була Юлія Джима, яка зайняла 20-е місце.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.