+9° Київ +7° Варшава +12° Вашингтон

Українські гімнасти здобули два «срібла» на ЧС

Ольга Коваль 09 Жовтня 2017 09:30

У неділю 8 жовтня українські спортсмени отримали дві срібні медалі на Чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики. Ігор Радівілов і Олег Верняєв стали срібними призерами в Монреалі (Канада), повідомили в прес-службі НОК України

У повідомленні зазначено, що першим «срібло» отримав Радівілов у опорному стрибку, поступившись першістю японському атлету Кензо Сірайі. Верняєв став срібним призером в етапі вправ на брусах.

Крім того, українська команда стала другою в багатоборстві, яке є кваліфікацією до фіналів в окремих видах. Гімнастки демонстрували свої програми з булавами, стрічкою та трьома м'ячами/двома скакалками, а також з п'ятьма обручами. Перше місце дісталося російській команді, а третє - гімнасткам з Білорусі.

Нагадаємо, раніше українська гімнастка вийшла відразу в два фінали ЧС-2017 по легкій атлетиці.