+11° Київ +5° Варшава +9° Вашингтон

Українські гімнастки виграли «срібло» і «бронзу» на етапі Кубка світу

Ольга Коваль 23 Квітня 2018 14:25

Українські гімнастки двічі піднімалися на п'єдестал пошани на етапі світового Кубка з художньої гімнастики, який проводився у Ташкенті (Узбекистан). Обидві нагороди були завойовані в групових вправах, повідомляє прес-служба Національного олімпійського комітету України.

_Luc

У програмі з п'ятьма обручами, отримавши свої рекордні 20,100 балів, українки здобули «срібло». У виступі з трьома м'ячами і двома скакалками (17,000) наші спортсменки стали третіми. На двох попередніх етапах Кубка світу в число кращих потрапляла українка Влада Нікольченко. У Ташкенті ж її кращими результатами стали 5 місце у фіналі вправ зі стрічкою і 8 місце в фіналі вправ з булавами.

Нагадаємо, українського олімпійського чемпіона Віктора Петренка включили до Зали слави за унікальні досягнення і внесок у фігурний спорт.