+5° Київ +1° Варшава +14° Вашингтон

Українські паралімпійці здобули срібло на чемпіонаті світу з футболу

Ілона Завальнюк 20 Липня 2019 12:53

Національна паралімпійська збірна з футболу виборола друге місце на чемпіонаті світу у Севільї (Іспанія). У фіналі українські паралімпійці грали з росіянами, але поступилися 1:3.

У попередніх іграх спортсмени з України здобули 5 перемог із загальним рахунком 27:0. Зокрема, з рахунком 7:0 виграли у Австралії, 10:0 у Іспанії і перемогли Аргентину (2:0) на груповому етапі. А у чвертьфіналі здолали Нідерланди (5:0) і бразильську збірну у півфіналі (3:0).

У минулому році паралімпійська збірна України виграла 49 медалей, з яких 19 золотих, 22 срібних і 8 бронзових на чемпіонаті Європи з легкої атлетики у Берліні. Також українські паралімпійці завоювали відразу п'ять медалей в перший день Паралімпіади-2018 в південнокорейському Пхенчхані.

Українська паралімпійська збірна на Кубку світу зі стрільби у французькому місті Шатору виграла 3 «золота» і 2 «бронзи»