$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+11° Київ +8° Варшава +5° Вашингтон

Українські плавчині здобули ще дві медалі на етапі Світової серії FINA

Ольга Коваль 08 Травня 2019 11:25

У заключний день змагань на етапі Світової серії FINA з артистичного плавання у Пекіні українські плавчині двічі підіймалися на п’єдестал пошани. Перші три медалі вигравали Бурдова, Носова та збірна при виступі у комбі.

Як повідомляє НОК України, українки вибороли два комплекти бронзових нагород з довільними програмами серед дуетів і груп.

Загалом українська збірна, представлена молодіжним складом (Олександра Бурдова, Ганна Носова, Валерія Шило, Олеся Дерев’янченко, Анастасія Кулик, Дар’я Корнєєва, Катерина і Софія Стулєнкови, Ангеліна Овчиннікова, Євгенія Лихман, Євангеліна Клименко), везе з китайського етапу п’ять нагород.

Нагадаємо, у перший день змагань п’ятого етапу Світової серії FINA з артистичного (синхронного) плавання українська збірна виборола дві нагороди – «срібло» і «бронзу». Змагання проходять у Пекіні.

У 2017 році на конгресі Міжнародної федерації плавання (FINA) синхронне плавання перейменували в артистичне. У грудні 2018 український плавець здобув золото на чемпіонаті світу.  А а 99-річний австралієць встановив світовий рекорд із плавання.