+10° Київ +18° Варшава +7° Вашингтон

Українські спортсмени перестріляли росіян у Мюнхені та встановили рекорд

Ілона Завальнюк 28 Січня 2019 08:55

Українські спортсмени Олена Костевич і Олег Омельчук на змаганнях у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів здобули перемогу і переплюнули рекорд, який раніше належав російським спортсменам.

[gallery size="plate_620_400" ids="168977,168979"]

Змагання змішаних команд проходили у Мюнхені (Німеччина) на міжнародному турнірі H&N Cup, повідомляє Національний олімпійський комітет України.

Костевич і Омельчук встановили новий рекорд - 488,3, попередній (488,1) значився за росіянами Віталіною Бацарашкіною і Артемом Черноусовим. Напередодні Олена Костевич виграла особисті змагання зі стрільби з пневмопістолету (дистанція 10 м).

Олена Костевич у вересні також перемогла росіянку Віталіну Бацарашкіну в стрільбі на дистанції 25 метрів і стала чемпіонкою світу.

Раніше українська команда перемогла на Чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї. У фіналі чемпіонату в Угорщині українці випередили суперників з Сербії з рахунком 21:15. Українці також взяли два золота на турнірі зі стрільби 34th ISAS 2018 у Дортмунді.