+9° Київ +15° Варшава +3° Вашингтон

Український біатлоніст уперше здобув «золото» на Чемпіонаті світу

Ілона Завальнюк 10 Березня 2019 19:08

Українець Дмитро Підручний став чемпіоном світу з біатлону та виборов «золото» у перегонах переслідування на 12,5 км у Естерсунді (Швеція). Він став першим українцем, який здобув чемпіонське звання у чоловічому біатлоні.

Підручний стартував четвертим й закінчив перегони з результатом 31:54.1 хв. Українець промахнувся лише двічі на першій стрільбі у положенні лежачи.

Друге місце посів лідер світового рейтингу Йоханнес  Бо із Норвегії (він допустив 4 промахи й програв Підручному 8,3 секунди), «бронзу» виграв француз Кентен  Фільон-Має, який відстав від українського спортсмена на 17,7 секунд.

Минулого року на Кубку світу в Італії Дмитро Підручний з трьома незакритими мішенями фінішував з 44 результатом, а інший українець Володимир Семаков показав найкращий результат у кар’єрі. Він стартував з 94 місця, а прийшов 12-м. У 2018 році українська команда виграла естафету, яка завершає чемпіонат Європи з біатлону, в італійському Ріднау.

А на зимових Олімпійських іграх в Пхьончхані українська збірна прийшла 7-ю у змішаній естафеті з біатлону. Золото завоювала збірна Франції.