+8° Київ +9° Варшава +8° Вашингтон

Український голкіпер успішно дебютував у «Реалі»

Ольга Коваль 01 Серпня 2018 09:59

Український голкіпер Андрій Лунін дебютував за мадридський «Реал» у товариському матчі проти «Манчестер Юнайтед» в рамках передсезонного турніру Міжнародний кубок чемпіонів в США. Українець вийшов на поле у другому таймі, змінивши у воротах Кіке Касілью.

Матч завершився поразкою «Реала» з рахунком 1:2. Обидва м'ячі мадридці пропустили ще в першому таймі, відзначились Алексіс Санчес і Андер Еррера. За «Реал» гол забив Карім Бензема. Луніну ж після виходу на поле вдалося зберегти свої ворота порожніми.

Офіційна презентація українського воротаря Андрія Луніна відбулася на стадіоні Сантьяго Бернабеу 23 липня в Мадриді. Лунін перейшов з «Зорі» у «Реал» наприкінці червня і підписав з «вершковими» контракт на шість років.