+7° Київ +8° Варшава +12° Вашингтон

Український скелелаз Болдирєв завоював «золото» етапу Кубка світу

Ольга Коваль 30 Липня 2018 18:55

В Італії завершилися змагання Х етапу Кубка Світу зі скелелазіння в дисципліні швидкість, де українець Данило Болдирєв завоював своє друге поспіль «золото» і продемонстрував найкращий час сезону. 5.58 - саме з таким показником завершив змагання Данило, здолавши у фіналі росіянина Олександра Шилова.

Українець був швидше суперника на 12 сотих секунди, повідомляє офіційний сайт Спортивного комітету України.

Слід зазначити, що попереднє «золото» Данило здобув на етапі Кубка світу в Шамоні (Франція). Завдяки успішному виступу в Італії Болдирєв вийшов на перше місце в світовому рейтингу нинішнього сезону. Всього участь у змаганнях взяли представники з понад 20 країн світу.

Україну в дисципліні швидкість представляли 7 спортсменів: Данило Болдирєв (Одеса), Костянтин Павленко (Одеса), Ярослав Ткач (Кременчук), Ігор Робота (Дніпро), Артем Глушко (Дніпро), Маргарита Захарова (Харків) і Тетяна Колкотіна (Дніпро). Через кваліфікаційний відбір зміг прорватися ще один одесит - Костянтин Павленко, але він зупинився в 1/8 фіналу, зайнявши в підсумку 11-й рядок у турнірній таблиці.