Український біатлоніст показав вражаючий результат на Кубку світу

Український біатлоніст Володимир Семаков показав свій найкращий результат в кар’єрі. На етапі Кубку світу з біатлону в Італії він піднявся з дна рейтингу у верхню частину – стартував з 94 місця, а прийшов 12-м.

Як повідомляє biathlon.com.ua, українець показав 12 результат у спринтерській гонці (10 км) в рамках шостого етапу Кубка світу з біатлону, який відбувся в італійському Антхольці. До цього найкращим результатом Семакова було 13 місце в одиночних гонках.

Стартували українці не кращим чином. На відрізку 1,9 км Підручний показав 56-ий час, Тищенко – 57-е, Ткаленко – 63-е, Прима – 65-е, а Семаков – 94-е. Але до фінішу Семаков прийшов 12-м, решта українських біатлоністів в підсумковому протоколі розмістилися в наступному порядку: Дмитро Підручний з трьома незакритими мішенями фінішував з 44 результатом, Артем Прима (4 промахи) зайняв 83 місце, Артем Тищенко (2) – 85 і Руслан Ткаленко (4) – 88 серед 107 учасників. Останні троє достроково завершили виступи в Італії, оскільки не відібралися в персьют і не зможуть виступити в мас-старті.

Переможцем спринту став норвежець Йоханнес Бе, другий час показав француз Мартен Фуркад, третім став німець Арнд Пайффер.

Раніше повідомлялося, що Віта Семеренко прийшла третьою під час етапу Кубка світу з біатлону у французькому місті Ансі. А легенда біатлону пропустить Олімпіаду в Пхенчхані.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.