+16° Київ +14° Варшава +9° Вашингтон

Український кікбоксер переміг росіянина у фіналі Кубка світу

Ольга Коваль 18 Червня 2019 14:41

Український кікбоксер Любомир Каналош став переможцем Кубка світу, який проходить в італійському Ріміні. У фінальному поєдинку представник Ужгорода здобув дострокову перемогу над росіянином Данилом Гордєєвим. Українець завоював золоту медаль у віковій категорії 17-18 років у вазі до 67 кг.

«Ми це зробили! У принциповому для нас і взагалі поєдинку проти представника Росії на Кубку Світу з кікбоксингу WAKO в Італії Ріміні 2019! Любомир виконав завдання на 100% і закінчив достроково у другому раунді! Емоції зашкалюють, перемога одна на всіх, Україна вперед до перемоги!», - написав тренер Ігор Шимоняк в Facebook, подякувавши всім за підтримку.

Раніше український шахіст Адам Тухаєв переміг відомого норвезького гросмейстера, абсолютного чемпіона світу в трьох категоріях Магнуса Карлсена. Українець впевнено здолав норвежця у першому раунді на чемпіонаті світу з шахів у категоріях бліц і рапід.

А українська команда Natus Vincere (NAVI) перемогла у міжнародному турнірі Blast Pro Series Copenhagen 2018 із Counter-Strike у Копенгагені (Данія). Також представник NAVI Олександр «s1mple» Костильов визнаний найціннішим гравцем турніру за версіями Blast та HLTV.