+19° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Український плавець здобув золото на чемпіонаті світу

Олег Бесараб 16 Грудня 2018 15:31

Українець Михайло Романчук став переможцем чемпіонату світу на короткій воді у китайському Ханчжоу. Одночасно він встановив рекорд змагань.

Золото Романчук здобув на дистанції 1500 метрів вільним стилем, при цьому встановивши рекорд чемпіонатів світу - 14 хвилин 09,14 секунди, повідомляє Укрінформ. Срібло дісталося італійцеві Грегоріо Пальтріньєрі (14.09,87), бронза  у Генріка Крістіансена з Норвегії (14.19,39). В інших дисциплінах українці не потрапили до десятки. Кращими показниками були півфінали Любомира Мелешка (16-й на 100-метрівці батерфляєм) і Сергія Шевцова (16-й на 50-метрівці вільним стилем).

Нагадаємо, у 2017 році Михайло Романчук на цій же дистанції здобув золото чемпіонату Європи. Раніше стало відомо, що синхронне плавання змінило назву на артистичне, а 99-річний австралієць встановив світовий рекорд із плавання.