+7° Київ +8° Варшава +12° Вашингтон

Україна перемогла Фінляндію у відборі на Чемпіонат світу з футболу - Відео

Ілона Завальнюк 10 Жовтня 2021 08:18

Українська збірна з футболу здобула перемогу над Фінляндією у відборі на Чемпіонат світу-2022 з рахунком 2:1 та потрапила на друге місце у групі D.

Це перший виграш для «жовто-синіх» у європейській кваліфікації на ЧС-2022 та дебютна перемога під керівництвом в.о. тренера Олександра Петракова.

Перший гол у ворота фінів забив Андрій Ярмоленко на 4 хвилині, згодом на 29 хвилині українцям відповів забитим м’ячем Пуккі, а на 34 хвилині другий гол у ворота противника забив українець Роман Яремчук.

Наступний матч Україна зіграє 12 жовтня проти Боснії та Герцеговини.

Нагадаємо, в.о. головного тренера збірної України Олександр Петраков оприлюднив список гравців для підготовки та участі в найближчих матчах національної команди України у відборі ЧС-2022 проти Фінляндії (9 жовтня, Гельсінкі) та Боснії і Герцеговини (12 жовтня, Львів).

Півзахисник «Манчестер Сіті» Олександр Зінченко не допоможе збірній України  в жовтневих матчах відбору на чемпіонат світу 2022. Хавбек продовжує заліковувати травму.

Раніше національна команда України втратила дві позиції в оновленому рейтингу ФІФА