+14° Київ +14° Варшава +6° Вашингтон

Україна перемагає Швецію і виходить в 1/4 фіналу Євро-2020

Олег Бесараб 30 Червня 2021 00:39

В 1/8 фіналу Євро-2020 збірна України перемогла команду Швеції з рахунком 2-1. Відкрив рахунок на 27 хвилині Зінченко, отримавши пас у штрафній від Ярмоленка, і з ходу пробивши в один дотик Ольсена.

Відігралися шведи на 43 хвилині - Еміль Форсберг в повній самоті відкрився в зоні перед штрафною і пробив, м'яч рикошетом від Забарного влетів в ближню дев'ятку, 1: 1.

У другому таймі голів не було, але двічі в в штангу і поперечину воріт потрапляли шведи, один раз - українці. У овертайм на 98 хвилині шведи залишилися в меншості - Даніельссон високо підняв ногу і вдарив в коліно Бесєдіна. Арбітр показав жовту картку, але потім переглянув повтор і дав червону. Переможний гол забив на 120 + 1 Артем Довбік. Зінченко виконав високу подачу зі штрафного, а Довбік, уникнувши офсайду, пробив у падінні головою в дальній кут воріт.

Стартові склади:

Швеція - Ольсен, Лустіг, Лінделеф, Аугустінссон, Ларссон, Екдаль, Форсберг, Ісак, Ульссон, Кулусевські, Даніельсон. Головний тренер - Ян Андерссон.

Україна - Георгій Бущан, Микола Матвієнко, Сергій Кривцов, Ілля Забарний, Олександр Зінченко, Олександр Караваєв, Сергій Сидорчук, Тарас Степаненко, Микола Шапаренко, Андрій Ярмоленко, Роман Яремчук. Головний тренер - Андрій Шевченко.

Арбітр - Даніеле Орсато (Італія).

Українська збірна 29 червня грає матч зі Швецією у Глазго в плей-оф чемпіонату Європи з футболу. Тренерський штаб збірної України з футболу на чолі з Андрієм Шевченком визначився із заявкою на матч 1/8 фіналу чемпіонату Європи. Раніше визначилася суддівська бригада поєдинку плей-офф Євро-2020 Україна – Швеція. У грі 1/8 фіналу Євро-2020 збірна Англії з рахунком 2: 0 перемогла Німеччину. В ¼ англійці зустрінуться з переможцем матчу Україна-Швеція.