+12° Київ +13° Варшава +18° Вашингтон

Україна здобула перші медалі на Паралімпіаді у Токіо

Ілона Завальнюк 25 Серпня 2021 12:24

Українські спортсмени завоювали перші медалі на Паралімпійських іграх у Токіо - «бронзу» у фехтуванні та «срібло» у плаванні.

Фехтувальниця Євгенія Бреус здобула бронзову нагороду у фехтуванні на шаблі на візках класу А, подолавши угорку Єву Хаймаші з рахунком 15:10. Раніше у 2016 році українка отримала бронзу на Паралімпійських іграх

Другу нагороду - «срібло»  Україні приніс плавець Антон Коль, який посів друге місце на дистанції 100 метрів на спині в класі S1 з вродженою вадою опорно-рухового апарату.

Нагадаємо, 24 серпня у японському Токіо стартувала Паралімпіада-2020.  Змагання проходитимуть без глядачів через ускладнення ситуації з коронавірусом.

Організатори повідомили про більш ніж 70 випадків коронавірусу, пов’язаних з Паралімпійськими іграми, в основному серед підрядників і персоналу.