$ 39.78 € 42.31 zł 9.8
+15° Київ +9° Варшава +5° Вашингтон

Україна розгромом Литви зміцнила лідерство у своїй групі на Євро-2020

Олег Бесараб 08 Вересня 2019 10:54

Збірна України в матчі п'ятого туру відбору на ЧЄ-2020 розгромила команду Литви з рахунком 3:0. А конкуренти жовто-синіх португальці обіграли сербів.

Під час матчу 7 вересня в Вільнюсі перший гол на сьомій хвилині забив Олександр Зінченко, на 27-й Марлос рахунок подвоїв, підсумковий третій м'яч - на рахунку Малиновського, який на 61-й хвилині ударом низом пробив воротаря збірної Литви.

Тепер збірній України залишилося провести три матчі в групі - з Литвою, Сербією і Португалією. Для того, щоб зайняти перше або друге прохідні місця, жовто-синім потрібно перемагати вдома Литву, в Сербії не програти з різницею в шість м'ячів, тоді результат гри з Португалією значення мати не буде.

Також 7 вересня зустрічалися головні конкуренти збірної України по групі - команди Сербії і Португалії. Гості перемогли з рахунком 2-4, у португальців відзначились Карвалью, 42, Гедеш, 58, Кріштіану Роналду, 80, Бернарду Сілва, 86, у сербів - Міленкович, 67, і Мітровіч, 85.

Литва 4 0 1 3 3-10 1

Раніше українська команда перемогла вдома Сербію (5:0), Люксембург (1:0) і на виїзді Люксембург (2:1), а також зіграла внічию з Португалією (0:0) у гостях.