+21° Київ +12° Варшава +11° Вашингтон

Україна з мінімальним відривом перемагає Північну Македонію: відео голів

Олег Бесараб 17 Червня 2021 18:04

У грі другого туру групового етапу чемпіонату Європи-2020 по футболу збірна України перемогла команду Північної Македонії 2-1.

Рахунок українці відкрили на 29 хвилині. Малиновський вивів Ярмоленка на ударну позицію, однак голкіпер Димитрієвські парирував удар на кутовий. Після подачі кутового з лівого флангу Караваєв підправив м’яч п’ятою на дальню штангу, де Ярмоленко переправив його у ворота.

На 34 хвилині рахунок був подвоєний – Ярмоленко в один дотик відпасував на Яремчука, той вийшов один на один з воротарем і реалізував момент.

На 55 хвилині арбітр призначив пенальті у ворота збірної України за фол Караваєва у своєму штрафному. Бущан відбив 11-метровий, але Аліоскі зіграв на добиванні. 2:1.

Нагадаємо, у стартовому турі групи С, національна збірна Нідерландів перемогла збірну України з рахунком 3-2.

В іншому матчі групи С, в якій виступає Україна, збірна Австрії перемогла Північну Македонію з рахунком 2:1.

Півзахисник української збірної Олександр Зубков через травму пропустить матч проти Північної Македонії.

Раніше головний тренер збірної України Андрій Шевченко оголосив склад футболістів, заявлених у національну збірну на чемпіонаті Євро-2020.

Чемпіонат має відбутися у дванадцяти містах Європи. В УЄФА зажадали, щоб на стадіонах були присутні глядачі, але ситуація залишається нестабільною через пандемію COVID-19.