+14° Київ +18° Варшава +9° Вашингтон

Україна завоювала ще одну золоту медаль на Паралімпіаді в Токіо

UA.NEWS 30 Серпня 2021 13:16

Українська збірна на Паралімпіаді-2020 в Токіо поповнила медальний залік ще одним «золотом». Плавець Андрій Трусов став чемпіоном на дистанції 100 метрів на спині.

Про це повідомляється у Twitter Паралімпійських ігор.

«У першій медальній гонці з плавання Андрій Трусов перемагає на дистанції 100 метрів на спині серед чоловіків у класі S7 зі світовим рекордом», - йдеться в повідомленні.

Відзначимо, ця золота медаль стала 12-ю для України на цих Іграх. Це дозволяє залишатися в п'ятірці лідерів медального заліку. У росіян, які йдуть на 4-місці, 16 золотих медалей.

Як відомо, сьогоднішній ранок почався з того, що Україна завоювала 11-е «золото» на Паралімпіаді - чемпіонкою з настільного тенісу серед жінок в класі 6 стала українка Марина Литовченко.

Нагадаємо, 25 серпня плавчиня Єлизавета Мерешко здобула першу золоту медаль для України на Паралімпійських Іграх у Токіо.

27 серпня українська команда завоювала ще дві медалі на Паралімпійських іграх в Токіо. Спортсмени отримали «срібло» і «бронзу». Медалі принесли Україні Юлія Павленко (стрибки в довжину) і Владислав Білий (метання списа).

Українська спортсменка-паверліфтерка Мар’яна Шевчук змогла завоювати друге «золото» на Паралімпійських іграх в Токіо. Спортсменка змогла підняти 125 кілограмів і здобути перемогу в змаганнях серед учасниць у вазі до 55 кг.

Потім Україна завоювала третю золоту медаль на Паралімпіаді-2020 на Токіо. Паралімпійською чемпіонкою стала плавчиха Анна Стеценко.

28 серпня збірна України поповнилася ще двома золотими медалями. Їх завоювали плавці Євген Богодайко і Максим Кріпак.

Того ж дня відбувся фінальний заплив у чоловіків комплексом на дистанції 200 метрів у класі SМ8. У фіналі виступав українець Денис Дубров. Він фінішував першим з результатом 2:20.96, на соті секунди випередивши двох китайських спортсменів.

Також відбувся фінальний заплив у чоловіків на спині на дистанції 100 метрів у класі S11. У фіналі виступали три українці – Михайло Сербін, Віктор Смірнов та Олександр Артюхов. За результатами змагань, Сербін фінішував першим і завоював золоту медаль з результатом 1:08.63. Смірнов здобув срібло (1:09.36), а Артюхов став сьомим (1:11.83).

29 серпня українська стрибунка в довжину Оксана Зубковська змогла виграти дев’яту золоту медаль для України.

Десяту «золоту» медаль завоював український спортсмен Роман Полянський в академічному веслуванні.