+13° Київ +8° Варшава +13° Вашингтон

Українець виграв медаль на чемпіонаті світу з плавання

Олег Бесараб 28 Липня 2019 17:26

Український спортсмен Михайло Романчук став срібним призером чемпіонату світу з водних видів спорту в південнокорейському Кванджу.

Як повідомляє Укрінформ, у фінальний день змагань Романчук посів друге місце у змаганях на дистанції 1500 метрів вільним стилем з результатом 14 хвилин 37,63 секунди. Першим був німець Флоріан Веллброк (14.36,54), «бронза» в італійця Грегоріо Палтріньєрі (14.38,75).

Нагадаємо, у грудні 2018 року Михайло Романчук здобув золото на Чемпіонаті світу на дистанції 1500 метрів вільним стилем у китайському Ханчжоу. Одночасно він встановив рекорд змагань.

У травні українська збірна здобула «срібло» та «золото» у перший день змагань Світової серії FINA з артистичного плавання в Пекіні. У фіналі українки вибороли два комплекти бронзових нагород з довільними програмами серед дуетів і груп.