+19° Київ +10° Варшава +11° Вашингтон

Українка обійшла екс-першу ракетку світу на престижному турнірі в Канаді

Ольга Коваль 08 Серпня 2019 06:48

19-річна українська тенісистка Даяна Ястремська вийшла в третій раунд престижного турніру WTA Premier 5 з призовим фондом 2,83 млн доларів у Торонто, Канада. У матчі другого раунду українка за 1 годину 54 хвилини зломила опір екс-першої ракетки світу дворазової переможниці турнірів «Великого Шолома» Вікторії Азаренка з Білорусі - 7:5. 7:5.

У першій партії українка вела 5:1, але не подала на сет двічі, не реалізувала п'ять сетболів, дозволивши суперниці зрівняти рахунок - 5:5. Однак останні 2 гейми партії залишилися за українкою. У другому сеті у відрив з рахунком 5:3 пішла вже Азаренка, але так і не дісталася до сетболів. Даяна зрівняла рахунок, а потім в 12-му геймі з другого матчбола завершила поєдинок на свою користь.

Раніше 42-а ракетка світу Даяна Ястремська, вийшла в фінал турніру серії WTA International в Страсбурзі. Українка обіграла в півфіналі 11-й номер світового рейтингу Аріну Соболенко з Білорусі. Зустріч завершилася з рахунком 6:4, 6:4.

Нагадаємо, в минулому листопаді рекордним для Ястремської стало 58-е місце рейтингу. А в жовтні вона обіграла екс-першу ракетку світу, дворазову переможницю турнірів Великого шолома іспанку Гарбінє Мугурусу у другому колі турніру в Люксембурзі. Також 18-річна українська тенісистка Даяна Ястремська перемогла китаянку Ван Цян у фіналі турніру в Гонконгу, завоювавши свій перший трофей під егідою Жіночої тенісної асоціації (WTA).