Українку визнано найкращою легкоатлеткою Європи серед молоді

Олег Бесараб 27 Жовтня 2019 12:40

Європейська легкоатлетична асоціація назвала українську легкоатлетку Ярославу Магучіх найкращою молодою легкоатлеткою Європи в 2019 році.

Як повідомляється на порталі Європейської легкоатлетичної асоціації, 17-річна Ярослава Магучіх
перемогла в номінації «Зірка, яка сходить» під час церемонії нагородження EA Golden Tracks, яка проходила в Таллінні. Українська стрибунка у висоту в 2019 завоювала «золото» на чемпіонаті Європи U-20. На ЧС-2019 в Досі українка стала наймолодшою медалісткою в історії змагань на дебютній для себе світовій першості серед дорослих, посівши друге місце.

Серед дорослих найкращою легкоатлеткою року в Європі визнали Марію Ласіцкене, а найкращим легкоатлетом - Карстена Варгольма.

Нагадаємо, на турнірі у чеському Хусточепі 17-річна Ярослава Магучіх із другої спроби взяла 1,97 м, а потім з третього стрибка здолала 1,99 м, побивши свій особистий рекорд. Цей результат дозволив спортсменці оновити власний рекорд Європи U-20 у приміщенні та повторити світовий рекорд U-20, що належить американці Вашті Каннінгем.

Раніше Україна посіла перше місце на Чемпіонаті Європи зі стрибків у воду. Зокрема, «золото» виборов лідер чоловічої збірної України зі стрибків у воду Ілля Кваша.